Dík všem z dětského oddělení

Ráda bych touto cestou velmi poděkovala celému personálu dětského oddělení Vaší nemocnice za vzornou péči o našeho syna, který byl u Vás v lednu 2015 téměř 14 dní hospotalizován.

Péče byla nejen profesionálně na vysoké úrovni, ale všichni zaměstnanci oddělení se chovali velice mile, lidsky, příjemně, a to jak k synovi, tak k celé naší rodině. Velmi takový přístup oceňujeme, protože víme, že není samozřejmostí (máme zkušenosti s hospitalizací syna v nejmenované pražské nemocnici). Za vše hovoří to první, co nám syn řekl, když jsme ho bezprostředně po úrazu přijeli navštívit: Já nechci do Prahy! A jeho postoj se nezměnil za celých 14 dní.

Ještě jednou velké díky všem z dětského oddělení (včetně personálu nemocniční školy) a děkujeme i lékařům a sestrám z ostatních oddělení, kde byl náš syn vyšetřován (sono, chirurgie).

Za celou rodinu Paní Kirschnerová Praha

Na dětském lůžkovém oddělení jsou hospitalizovány děti ve věku do dovršení 18 let.

Lůžkové dětské oddělení disponuje 20 lůžky, z toho 6 ...