Několikanásobné poděkování nejen na chirurgii

Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje, a.s.

Vážený pane řediteli, život nám přinesl za posledního půl roku tři nepředvídatelné pobyty mého manžela, následnou operaci žlučníku a pětidenní hospitalizaci a mezitím i můj desetidenní pobyt se zánětem tlustého střeva, a to na chirurgickém oddělení vaší nemocnice.

Proto využíváme možnosti poděkovat vaším prostřednictvím všem pracovníkům nejen tohoto oddělení, ale i dalších pracovišť, která jsme s manželem během našich nemocničních pobytů museli využít. Byli jsme velmi příjemně překvapeni, jak vše na chirurgickém oddělení funguje, jak když se človíček „dostane do systému“ vše „přes logistiku“ zapadá a vše opravdu velmi dobře běží. Už to tak bývá, že se rychle šíří jen špatné zkušenosti a poznatky.

Proto si nechceme nechat vzít možnost opravdu od srdíčka naopak poděkovat za to, že jsme se mohli prostřednictvím chirurgického oddělení i celé vaší nemocnice uzdravit a vrátit do normálního života. Nepatříte mezi instituce, které by člověk vyhledával. Proto od vás většinou všichni spěcháme a zapomínáme se zamyslet nad tím, že jedna věc je zaměstnání a poslání a druhá věc je, jak to zajišťujete. A vy vaší práci děláte opravdu moc dobře.

S pozdravem Manželé Vlasta a Jaromír Zachovi, Malé Svatoňovice